30 Mucizesi – Kaç yaşındayken ev sahibi olmak lazım?
11/06/201122/12/2013 tarihinde Emlak Gurmesi demiş ki;
Canan hanım, madem öyle sizi hemen ev sahibi yapalım :) Çok teşekkürler nazik sözleriniz için.
22/12/2013 tarihinde Canan demiş ki;
Merhabalar. Web sitenizle yeni tanışma imkanımız oldu.Böyle bir siteyi yapmış olmanız gerçekten çok güzel. Hem ev almak isteyenlere yardımcı oluyor hem de evlerinizi tanıma imkanımız oluyor. Bunun için çok teşekkür ediyoruz. Biz yeni evlendik ve ilk evimiz Palmiye Park'ta oldu. Çok memnun kaldık. Şu anda kiradayız ve yaşımız 30. Ev almayı düşünüyoruz. Kim ne derse desin söyledikleriniz gerçekçi ve mantıklı. Tüm Türkiyeye hitap etmek zorunda değilsiniz zaten. Sizin gibi kaliteli iş yapanlar ve onların farklı müşteri aileleri için çok güzel çalışmalar olmuş tekrar teşekkür ediyoruz.
15/12/2011 tarihinde Emlak Gurmesi demiş ki;
Ali Ayhan bey, verdiğim istatistikler 2 senede Palmiye Park'larda sattığımız 200 küsur dairenin verisine dayalı ve biraz da mantık. Daha ne kadar Türkiye şartı olacak ve sizi somutluğuna inandırmak için ne yapmam lazım???? Bence pek dikkatle dinlememişsiniz...
21/11/2011 tarihinde ali ayhan demiş ki;
söyledikleirnizi dikkatle dinledim. tüik gibi istatistikleri verdiniz ama türkiye şartlarına göre anlattığınız hiçbirşey göremedim. bende emlak danışmanlığı yaptım. elinizdeki verilerin somutluğuna inanmadım açıkçası. iyi çalışmalar.
24/09/2011 tarihinde Emlak Gurmesi demiş ki;
Herkesin hedefleri olmalıdır. Çalışan bir çiftin en büyük maddi hedefi de ev sahibi olmak olmalıdır. Aksini savunuyorsanız siz haber yapın, yapabiliyorsanız! 30 yaşında her ikisi de çalışan öğretmen bir çift eve 5.000 TL sokabiliyor, eğer çok çalışıyorlarsa. 1200 TL taksitle kredi yok ne demek? Siz nasıl bir emlak danışmanısınız??? Çok uzak kalmışsınız piyasadan. Bizim Palmiye Park sitelerinde yaş ortalaması 38; bunların 2/3ü 30ların başında, kalanı 55'in üzerinde. Bu sayfadaki yazıları sevmeseniz de bence okumaya devam edin; günü yakalamanıza yardımcı olacaktır.
22/09/2011 tarihinde Günhan demiş ki;
Ev Sahibi olmanın yaşımı olur ? Hele Türkiyede Yaşayan bir insan için. Yok böyle bir yaş zamanı. Siz yapmışsınız haber olmuş. Kimin umurunda kaç yaşında ev almanın gerekliliği. 30 yaşında kaç kişi türkiyede aylık 5000 TL maaş alıyorki ev alabilsin. 1200 TL takside kredi yok artık ayrıca. Yeni ev alsa çok Pahallı alamaz. Eski ev alsa 20-25 yıllık, kredi taksidi bittiğinde ev 45 senelik olur kimseye satamaz elinde kalır. Bırakın kim ne zaman alırsa alır. 40-45 yaştan önce ev alan yok genelde.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*
Lütfen aşağıdaki resimde yazan kodu giriniz:
Sesli dinlemek için üzerine tıklayın.

 
    Bu site, emlak satın almak yada emlak satmak isteyenler için bir
    kaynak oluşturmak amacı ile hazırlanmıştır.
    Sitedeki tüm yazıların hakları Serdar Dağıstan'a aittir.
    Yazılara yapılan yorumların hakları yazarlarına aittir.